Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Brother Yazıcılar

Kullandıkları lazer teknolojisiyle kaliteler çıktılar alabilmeyi sağlayan Brother yazıcılarla evinizde, ofisinizde veya iş yerinizde etkili bir şekilde kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Sessiz bir şekilde çalışmalarıyla da konfor yaratan modern yazıcılar aynı zamanda düşük miktarda elektrik tükettikleri için enerji verimliliği elde etmeye de yardımcı olur. Yazıcıların gövdelerinde işaret ve yazılarla gösterilmiş yönergeler sayesinde hangi tuşun hangi fonksiyonu yerine getirdiğini kolayca anlayabilirsiniz. Brother lazer yazıcı çeşitleri Wi-Fi bağlantısı kurabilen modellerle kablosuz bir şekilde etkileşim kurabilmenizi sağlar. Bu sayede bilgisayarınızdan gönderdiğiniz dosyaların çıktısını yazıcınızdan hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Ofis ortamdaki bilgisayarların tek tek kablolu bağlantı kurmasına gerek kalmaması da işletmenizdeki çalışanlar için konfor yaratır.

Teknolojinin Getirdiği Avantajlı Özellikleri Değerlendirin

Siyah beyaz baskıların yanı sıra renkli baskılar da alabilmeyi sağlayan Brother lazer yazıcı çeşitlerini kullanarak yazışmalarınızda ve doküman tasnifinde gerekli olan belgeleri kısa sürede klasörleyebilirsiniz. Tek seferde yüzlerce kağıdın haznelerine yerleştirilebildiği yazıcılar sayesinde sık sık kağıt tazelemenize de gerek kalmaz. Baskı için gerekli olan kağıtları yuvaya yerleştirdikten sonra yazıcınız otomatik olarak kağıtları iç kısma alıp kusursuz baskılar oluşturur. Dayanıklı bir gövdeye sahip olan Brother lazer yazıcı modelleri dış etkilerin yaratabileceği sorunlara karşı korunaklıdır. Yüksek baskı kalitesine sahip yazıcı modelleri yardımıyla çeşitli görsellilerin baskılarını detaylarıyla beraber alabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip ürünler arasından ofisinize ya da çalışma odanıza uygun bir ürünü sipariş edebilirsiniz.

Dahili Bellekle Bilgileri Hafızada Tutan Yazıcılar

 Yaptığınız ayarların ve işlemlerin hafızada kalabilmesini sağlayan dahili bellek yardımıyla Brother lazer yazıcıdan yüksek verimle yararlanabilirsiniz. Dakikada çok sayıda baskı oluşturabilen ürün modellerini dakika başı performanslarına göre sipariş edebilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde onlarca sayfalık çıktılar alabilmek için kullanışlı teknik özeliklerden faydalanabilirsiniz. A4, A5, B5, B6 gibi farklı kağıt boyutlarına uygun yazıcılar sayesinde uzunluk ve genişliği farklı kağıtlarla da çıktı alabilmenin avantajını yaşarsınız. USB ile beraber de kullanılabilen fonksiyonel yazıcılar aracılığıyla taşıyıcı belleğinizde yer alan dokümanların çıktısını kolayca alabilirsiniz. Kağıtları sıkışmasını engelleyen akıllı tasarım sayesinde yazıcınız art arda çok sayıda baskı yapabilir. Yazıcınızı düz ve geniş zeminlere sahip alanlara yerleştirip sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Toner Verimliliğiyle Gelen Avantajlar

Tasarruf moduyla tonerinizi daha verimli bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan yazıcılar sık sık toner değiştirmenize de gerek bırakmaz. Saat ve tarih gibi bilgilere de baskı üzerinde yer verebilen yazıcılar çeşitli işletmelerde ve iş yerlerinde etkili bir kullanım yaşatır. Oldukça düşük bir ağırlık düzeyinde üretilen yazıcılar sayesinde ürününüzü taşımanız da son derece konforlu bir hal alır. Geniş ve ergonomik tuşlardan oluşan gövde tasarımları sayesinde yazıcıların özelliklerini seri bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda faks makinesi olarak da kullanılabilen yazıcılar çok fonksiyonlu tasarımlarıyla aynı anda iki ayrı ürünün özelliklerinden yararlanabilmenizi sağlayarak alandan tasarruf edebilmenize olanak tanır. Çift taraflı baskı özelliğini kullanarak kağıtlardan daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Mürekkep dağılması sorununu önleyen lazer teknolojisi kağıt üzerinde kusursuz baskılar oluşturarak belgelerinizi okunaklı ve net şekilde elde etmenizi sağlar.

Soru 1: Lazer Yazıcı Teknolojisi Nedir?

Cevap 1: Lazer yazıcılar baskıları satır satır yapmayıp sayfa sayfa gerçekleştirdikleri için hız ve tasarruf açısından avantaj yaratır.

Soru 2: Lazer Yazıcı İle Nasıl Baskı Alınır?

Cevap 2: Bilgisayarınızla lazer yazıcınız arasında bağlantı oluşturarak ya da USB bağlantısı özelliğini kullanarak dosyalarınızın baskısını yazıcınızdan alabilirsiniz.

Soru 3: Lazer Yazıcıların Özellikleri Nelerdir?

Cevap 3: Isınarak çalışan lazer yazıcılar kartuş içerisindeki mürekkebin kusursuz şekilde kağıt üzerine geçerek baskıyı oluşturur.

Arama kriterlerine uyan ürün bulunamadı.