Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Xerox D35 Tarayıcı

Xerox D35 Tarayıcı
Xerox D35 Tarayıcı
Xerox D35 Tarayıcı
Xerox D35 Tarayıcı
Yeni
Xerox D35 Tarayıcı
Xerox D35 Tarayıcı
Xerox D35 Tarayıcı
Xerox D35 Tarayıcı
Xerox D35 Tarayıcı
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
  • Stok: 2-3 gün içinde
  • Marka: Xerox
  • Ürün Kodu: d35

Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Kargo

Güvenli Alışveriş

Kolay İade

● 200 veya 300 dpi ile 45 ppm/90 ipm’e kadar hız
● Ultrasonik çift besleme algılamalı 50 sayfalık ADF tablası
● 8,000 sayfalık günlük iş hacmi
● Visioneer VAST Ağı aracılığıyla ağ paylaşımı
● Visioneer Akıllı Yazılım Platformu
● McKesson Sertifikalı

 

Kişisel Tarayıcı İkilemi
Kişisel tarayıcı arayan müşteriler, fiyat-performans farklılıklarıyla karşı karşıyadır. En düşük fiyatlı tarayıcılar yavaştır ve genellikle önemli işler için güvenilir değildir. Bu sebeple hayal kırıklığı yaratabilir. “Kolay” yazılım ise esnekliği sınırlandırır, ayarları tarar ve ek yazılıma ihtiyaç duymanıza neden olabilir. Yüksek hızlı tarayıcılar genellikle bir kişisel hepsi bir arada yazıcı kadar maliyetlidir, masanızda daha fazla yer kaplar ve sahip olma maliyeti daha yüksektir. Ve ağ üzerindeki diğer kişilerle paylaşılamaz. Uzaktan çalışanlar, karma ofisler ve bulut/mobil altyapı ile günümüzün “her yerden çalışma” ortamı göz önünde bulundurulduğunda, bu ticari araçların yeni bir çözüme ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz.

Fiyat ve Performans
Yeni Xerox® D35 Tarayıcı, kendi kategorisindeki en yüksek tarama hızlarını, güvenilir kâğıt kullanımı ve çeşitli yazılım uygulamalarını bir araya getirerek, iş için doğru aracı seçmenizi sağlar. Dakikada 45 sayfaya kadar (çift taraflı modda dakikada 90 görüntü) tarama hızları sayesinde uzun zaman alan işler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve özellikle bu size müşteriler veya iş arkadaşları taramayı beklerken zaman kazandırır. Başarısı kanıtlanmış bir donanım tasarımı platformuyla, kişisel olmayan günlük iş döngüsünü destekler. Yine de fiyatı rekabetin en düşük noktasındadır. Kendi kategorisindeki en hızlı kişisel tarayıcıdır ve az yer kaplar. USB’den PC’ye tarayıcı olmasına rağmen, yerel ve bulut ağları üzerinden kullanıcılarla paylaşılabilir. Artık hiçbir taviz yok.

Dayanıklı
D35 Tarayıcı, 50 sayfalık otomatik belge besleyiciye sahip düz bir kâğıt yolu kullanır. Ultrasonik çift sayfa algılama özelliği bulunur. Kâğıt belgeleri, fotoğrafları, kalın kağıtları ve sert kartları tarayabilir. Uzun belge modu, 236 inç’e kadar sürekli besleme belgelerini işler; tıbbi cihazlar ve enerji enstrümanı okumaları için idealdir. Günde 8,000 sayfalık günlük iş hacmi ile (herhangi bir rakip kişisel tarayıcının en az iki katı) kanıtlanmış teknolojiye olan güvenimizi gösterir. Kısacası, bu kompakt çözüm güvenebileceğiniz bir çözümdür.

Güçlü Yazılım
Visioneer VAT Network yazılımı, D35 tarayıcının (ana bilgisayar üzerinden) yerel veya bulut ağlarındaki diğer kullanıcılarla paylaşılmasını sağlayarak müşterilerimize daha fazla ekonomik değer katan güçlü bir özellik sunar. Visioneer’ın Akıllı PC Yazılım Platformu her kullanıcı tarafından kullanılabilir. Visioneer OneTouch, tek bir düğmeye dokunarak özel tarama iş akışı sunar. Visioneer Capture SE özel tarama gruplarını, tarama verilerini çıkarmayı, barkod desteğini ve buluta tarama özelliklerini işler. Tam sürüm ABBYY FineReader Standard (Windows ve macOS) yazılımı OCR ve PDF dosya düzenleme işlemlerini gerçekleştirir. Visioneer Organizer AI, faturalar ve standart formlar gibi benzer belgelerin, PC tarama (ve diğer) dosyalarınıza, etiket eklemenize, dosya aramanıza ve makine öğrenimi belge sınıflandırmasına yardımcı olur. MacOS için Visioneer Tarama Yardımcı Yazılımına, ICA ve TWAIN sürücüleri dahildir. Müşteriler, ihtiyaçlarına göre bu uygulamalardan birini veya tümünü seçebilirler.

Kataloglar ve Datasheet

 

 Xerox D35 Tarayıcı Ürün broşürü

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi